Motorová tříkolka DY-P1 vzduchem chlazená motorová 150cc 175cc 200cc plachta nákladní nákladní kolo s polo kabinou tříkolový nákladní motocykl se střechou









Motorová tříkolka DY-P1 vzduchem chlazená motorová 150cc 175cc 200cc plachta nákladní nákladní kolo s polo kabinou tříkolový nákladní motocykl se střechou
| položka | hodnota |
| Použít na | Náklad |
| Typ řízení | Motorizovaný |
| Typ postavy | Otevřeno |
| Osvědčení | ISO9001 |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | 111 - 150 ccm |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 3.3m*1.3m*1.5m |
| Jméno výrobku | Nákladní tříkolka |
| Barva | Červené |
| Motor | 150 ccm vzduchem chlazený |
| chasis | 40*80 |
| Velikost nákladního boxu | 1.8m*1.3m |
| tlumič | 50 |
| Pneumatika | 4.50-12 |
| Kolo | 3 kolečko |
| Pohonné hmoty | Gaoline |
| baterie | 9A |
Populární Tagy: tříkolový nákladní motocykl se střechou, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobená, vysoká kvalita, na prodej













