2021 nový design populární styl naftový semi kabina nákladní tříkolka tříkolový motocykl Vysoce výkonná výkonná tříkolka Motorová nákladní tříkolka s dieselovým motorem







| položka | hodnota |
| Typ řízení | Motorizovaný |
| Typ postavy | Otevřeno |
| Osvědčení | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | 201 - 250 ccm |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 3.3m *1.3m*1.3m |
| Jméno výrobku | Nákladní tříkolka |
| Barva | Červené |
| Motor | Chlazený vodou |
| Typ paliva | Motorová nafta |
| Maximální rychlost | 65 km/h |
| Pneumatika | 5.00-12 |
| Velikost nákladního boxu | 1.8*1.2m |
| Brzda | Bubnová brzda |
| Nosnost | 800 kg |
| Zadní náprava | Poloplovoucí |
Naše společnost Beiyi dodržuje obchodní zásadu&„kvalita na prvním místě, zákazník na prvním místě, spravedlivá soutěž a prospěch společnosti &“ a provádí činnosti řízení kvality všestranným způsobem.
Věnujte pozornost zlepšování povědomí o kvalitě a komplexní úrovni řízení všech zaměstnanců, abyste zajistili stabilní kvalitu produktů a spokojenost zákazníků.
Ne všichni výrobci znají základní technologii tříkolových motocyklů, víte?
1. Struktura podvozku tříkolového motocyklu.
2. Konstrukce zadního odpružení.
3. Návrh struktury směrového řízení.
4. Vzhled designu dílů.
5. Návrh klíčových komponent.
6. Hlavní designéři.
Pouze výrobce vám může poskytnout nejlepší kvalitu služeb a nejnižší cenu, souhlasíte?
1. Výrobci mohou najít nejlepší zdroje.
2. Dobří výrobci mohou získat nejnižší cenu.
3. Nejlepší zdroje + nejnižší cena + nejlepší design=produkt nejvyšší kvality.
4. Výrobce jde přímo do velkoobchodu zkrátit mezičlánky.
5. Užijte si nejlepší poprodejní servis a nejpřímější komunikaci.
Jaké jsou povinné kontroly tříkolových motocyklů v Číně?
1. Výrobní přístup. Země má velmi přísné požadavky na motocyklový průmysl. Musí mít určitý základní kapitál (nejméně 80 milionů), určité výrobní zařízení, určité testovací zařízení a určitou technickou podporu.
2. Certifikace CCC. Každý model musí být nahlášen Národnímu testovacímu centru k testování, než bude prodán.
3. Jednoduše řečeno, přístup k produkci znamená, že musíte mít výrobní kapacitu. Certifikace CCC vyžaduje, abyste byli standardem pro každý produkt, který vyrábíte, a lze prodávat pouze kvalifikované výrobky.
Populární Tagy: tříkolka s motorovým nákladem s naftovým motorem, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobená, vysoká kvalita, na prodej













