Klasická těžká tříkolka 175CC / 200CC / 250CC 175cc Vzduchové chlazení prince nákladní tříkolka motorová tříkolka levná cena Chlazení vzduchem Tříkolový nákladní motocykl






| položka | hodnota |
| Použít pro | Náklad |
| Typ jízdy | Motorizovaný |
| Typ těla | Otevřený |
| Certifikace | CCC |
| Moc | > 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | 151 - 200cc |
| Obchodní značka | DAYANG |
| Místo původu | Čchung-čching,Čína |
| Velikost | 3,1 * 1,3 * 1,3 m |
| Název produktu | Nákladní tříkolka |
| Barva | Zelený |
| Motor | 175 ccm, chlazení vzduchem |
| Podvozek | 40*80 |
| Zadní náprava | Mezikruhová posilovací buben 180 |
| Přední tlumič nárazů | 50 |
| Přední brzda | Buben |
| Přední/zadní pneumatika | 5.00-12/5.00-12 |
| Velikost nákladního boxu (L*W)(M) | 1.8*1.3 |
| baterie | 9Ah |
Vlastnosti pohodlí, ovladatelnosti a ovladatelnosti vozidla
Patentovaný rám: patentovaný jednodílný čtyřohnulový nosník ve tvaru písmene S, málo svařovacích a spojování a silná nosnost;
Železné čelní sklo: Celkové vícesekvencí lisované železné čelní sklo, stylové tvarové a vysoké pevnosti;
Pohodlné sedadlo: Celá kůže je zabalena a vnitřní je lemována vysoce odolnou houbou, která může účinně snížit únavu z jízdy;
Samonakládací olejová střecha: Olejová střecha je hodnocena tak, aby nesla 800 kg, což může unést potřeby domácností a malých přepravních nákladů;
Hydraulické zařízení: integrovaný hydraulický ventil, citlivější odezva, snadnější údržba a oprava;
Výsuvá zařízení: Samonakládací mechanismus pro vykládání výkonu nohou, který účinně snižuje počet a čas ohýbání;
Historie vývoje společnosti:
1. V roce 2012 společnost a Luoyang North Yichu Co., Ltd. společně založily společnost Chongqing Beiyi Bicycle Industry Co., Ltd. Silná aliance, společnost se nachází v Čchung-čchingu (čínská základna pro výrobu motocyklů).
2. Společnost v roce 2012 vydala licenci na přístup k výrobě vydašená Ministerstvem průmyslu a informačních technologií a Ministerstvem obchodu. V Chongqingu existuje již mnoho let pouze 15 společností a Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co., Ltd. je jedinou společností specializující se na výrobu tříkolek.
3. V roce 2012 společnost postupně prošla řadou národních technických certifikací, jako je národní certifikace ISO9001, TS16949 a národní povinná certifikace 3C.
4. Společnost představila koncept vývoje automobilů v roce 2013, aby společně vyvinula tříkolové motocykly s řadou odborníků v oboru, a nezávisle vyvíjí 3-5 nových produktů každý rok.
5. V roce 2014 společnost pětkrát rozšířila rozsah výrobního závodu, aby splnila poptávku na trhu více zemí, a roční výrobní kapacita dosáhla 150 000 jednotek.
Populární Tagy: chlazení vzduchu tříkolový nákladní motocykl, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, na míru, vysoká kvalita, na prodej












