Čínská levná 175cc tříkolová motocyklová ambulance tříkolka na prodej sanitky
DAYANG 2021hot prodej 175CC levné tříkolové ambulance tříkolka speciální tříkolka továrna velkoobchod motorizované tříkolky






| položka | hodnota |
| Použít na | Cestující |
| Typ řízení | Motorizovaný |
| Typ postavy | Zavřeno |
| Osvědčení | CCC |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | 201-250CC |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 3900*1420*1650 mm |
| Jméno výrobku | záchranná služba |
| Barva | bílý |
| Motor | 175 ccm |
| Typ motoru | Vodou chlazený motor |
| maximální rychlost | 65 km/h |
| Nosnost | 1000 kg-2 000 KG |
| sedadlo | 2 SEDAČKY |
| Typ paliva | Benzínový benzín |
| Pneumatika | 5.0-12 |
| Hmotnost | 630 kg |
Chongqing Beiyi Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. se specializuje na výzkum, výrobu a prodej různých motocyklů a souvisejících náhradních dílů a mezi našimi vynikajícími produkty je DAYANG Motorcycle jednou z deseti nejlepších značek motocyklů v Číně.
V roce 2018 společnost zvýšila své investice do správy informací a nezávisle vyvinula systém řízení výroby, systém řízení prodeje a systém řízení zákazníků. Vedoucí odvětví v rozvoji informatizace.
V roce 2019 tržní prodeje tří produktů vyvinutých naší společností prudce vzrostly a staly se měřítkem pro vrstevníky k napodobování plagiátorství.
Společnost Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co., Ltd. se zabývá výzkumem a výrobou výrobních prostředků Číny, přenosné zemědělské dopravy,
Vyhovět rostoucí poptávce po dopravních nástrojích skupin spotřebitelů, kterým dominují zemědělci.
Vyrábí hlavně tříkolové motocykly řady Dayang, včetně nákladních vozů různého zdvihu a stylu, starších automobilů, turistických vozů, rekreačních vozidel, tříkolových osobních automobilů typu all-inclusive a nákladních automobilů s polotovary.
Společnost se současně věnuje výzkumu a vývoji, výrobě a aplikaci nových a ekologicky šetrných vozidel šetřících energii.
Křehké materiály musí být zabaleny podle systému balení křehkých materiálů ISO. Máme nejprofesionálnější přepravu velkých nákladních vozidel do námořního přístavu a mezinárodní dopravní spolupráci.
Populární Tagy: polokabinové ambulance motorové tříkolky, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené, vysoká kvalita, na prodej













