DAYANG 2021 Nový model motorizované tříkolky Populární dospělí motocykl 250 CC benzínová nákladní tříkolka RUITENG Motorová tříkolka s nákladním boxem









DAYANG 2021 Nový model motorizované tříkolky Populární dospělí motocykl 250 CC benzínová nákladní tříkolka RUITENG Motorová tříkolka s nákladním boxem
| položka | hodnota |
| Použít na | Náklad |
| Typ řízení | Motorizovaný |
| Typ postavy | Otevřeno |
| Osvědčení | CCC |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | & gt; 250 ccm |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 3900*1450*1500 mm |
| Jméno výrobku | Tříkolová tříkolka |
| Motor | 250 ccm vodou chlazený |
| Typ motoru | Jeden válec, 4 zdvihy |
| Velikost nákladního boxu | 2200*1300 mm |
| Nosnost | 1000 kg-2 000 KG |
| Barva | Červené |
| Maximální rychlost | 60 km/h |
| Typ paliva | Benzínový benzín |
| baterie | 28A |
| Používání | Nákladní doprava |
Populární Tagy: motorová tříkolka s nákladovým boxem, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobená, vysoká kvalita, na prodej













