300CC / 350CC Těžký nákladní automobil Motorizovaný náklad Pětikolová tříkolka Těžká nakládací tříkolka Motocykl Vyrobený v Číně Tříkolka 12V
Dvounápravová těžká tříkolka s těžkým zatížením zadní nápravy









| položka | hodnota |
| Použít pro | Náklad |
| Typ jízdy | Motorizovaný |
| Typ těla | Otevřený |
| Certifikace | CCC |
| Moc | > 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | > 250 ccm |
| Obchodní značka | DAYANG |
| Místo původu | Čchung-čching,Čína |
| Velikost | 3,9 m * 1,4 m * 1,35 m |
| Název produktu | Nákladní tříkolka |
| Motor | 300 ccm |
| Typ motoru | Vodou chlazený motor |
| Pneumatika | 5.00-12/5.00-12 |
| Kolo | Pět kol |
| Zadní náprava | dvojité zadní nápravy |
| Velikost nákladního boxu | 2,6 m * 1,4 m |
| tlumič nárazů | Všechny terénní tlumiče nárazů |
| Barva | Přizpůsobený |
| Nosnost | 1000kg-2000KG |
Silné části našich tříkolek
1.LED světlo: pomocí měděného drátu, super jasu, může být ozářen po dobu 30 metrů, nepřetržité osvětlení po dobu 12 hodin, barva světla zůstává nezměněna.
2.Přístroj: LCD displej, integrovaný blok, přesnější displej napájení.
3. Redukce vibrací: při použití norem motocyklu, s velkým počtem pružinových cívek a délkou 495 mm, je lepší efekt absorpce nárazů. Experimenty ukázaly, že vibrace jsou milionkrát a k úniku ropy nedojde nejméně 5 let.
4. Ocelová deska: větší nosnost, vysoká odolnost, ne snadno deformovaná, gumový objímka z bílé ocelové desky, malá mezera,
nízká hlučnost, odolnější.
5.Brzdová destičky: pomocí rostlinného vlákna a kovového prášku dosahuje kontaktní plocha mezi brzdovým a brzdovým bubnem 80%, bez tepla, dlouhé životnosti, lepšího brzdného účinku.
6. Sinový bezkartáčový motor: 3000-3200 ot /min, točivý moment je o 20% -25% větší než běžný motor, bezpečný, pohodlný, stabilní.
7.Ocelové pneumatiky: protiskluzové a odolné proti vlhkosti, s nosností o 30% vyšší než u jiných vozidel. Vzorek běhounu je
prominentní, což zvyšuje přilnavost a šetří elektřinu a opotřebení.
Naše snaha: Věnujte se poskytování uspokojivých produktů zákazníkům nejlépe a intimnějšímu servisu.
Vítejte u dotazu na nejčtenější údaje o čínském tříkolovém motocyklu a náhradních dílech
Naše výhody:
1.Tovární velkoobchodní cena
2.Vysoká qulaity
3.Velká továrna: 10000
Čtvereční metr
4.Profesionální
5.Různé styly: více než 100 stylů
6.The No. 1 prodávající značku tříkolek
7.Více konfigurací volně odpovídají (jako je motor, nákladní box atd.)
8,1letá záruka
9.40 vynikající
inženýři,600 zaměstnanců
10.200 sad
výrobní zařízení
11.Slavná značka tříkolek
12.Poskytnete všechny související díly
13.OEM, přizpůsobit dle požadavků zákazníků
jako je váš design, vaše logo .vaše balení k dispozici
Populární Tagy: dvojitá zadní náprava těžká motorizovaná tříkolka, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené, vysoká kvalita, na prodej













