2021 nový výrobní uzavřený nákladní vůz s motorovou rukojetí a volantem pick-up pro nákladní auto pc policejní tříkolka s uzavřenou kabinou tříkolový pickup








| položka | hodnota |
| Použít na | Náklad |
| Typ jízdy | Motorizované |
| Typ postavy | Zavřeno |
| Osvědčení | CCC |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12v |
| Přemístění | 201 - 250 ccm |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 2600*1130*1200mm |
| Jméno výrobku | Nákladní tříkolka |
| Barva | Přizpůsobené |
| Motor | Chlazený vodou |
| Typ motoru | Jednoválcový 4taktní motor |
| Nosnost | 500 kg |
| Pneumatika | 5.00-12/5.00-12 |
| Typ paliva | Benzín Benzín |
| Brzda | Bubnová brzda |
| Maximální rychlost | 65 km/h |
| Kolo | 3 kolo |
Populární Tagy: tříkolka s uzavřenou kabinou, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobená, vysoká kvalita, na prodej














