DAYNG DY5-4 WUYANG Čína horký prodej motorových tříkolek nákladní tříkolky motor 150cc175cc 200cc tříkolky motocykl pro dospělé tříkolový pedál nákladní motocykl




DAYNG DY5-4 WUYANG Čína horký prodej motorových tříkolek nákladní tříkolky motor 150cc175cc 200cc tříkolky motocykl pro dospělé tříkolový pedál nákladní motocykl
| položka | hodnota |
| Použít na | Náklad |
| Typ řízení | Motorizovaný |
| Typ postavy | Otevřeno |
| Osvědčení | CCC |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | 151 - 200 ccm |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 3.3m*1.3m*1.4m |
| Barva | Bílý |
| Jméno výrobku | wuyang |
| Motor | 200 ccm, chlazení vzduchem |
| Velikost nákladního boxu (D*Š) (M) | 1.8*1.3 |
| Zadní pružinové listy | 5+2 |
| Přední brzda | Buben |
| Zadní brzda | Hydraulické |
| Typ kol | Pět |
| Přední/zadní pneumatika | 5.0-12/5.0-12 |
| Typ nákladního boxu | Těžká práce |
Populární Tagy: tříkolový pedálový nákladní motocykl, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobená, vysoká kvalita, na prodej














