Popis:
Benzinová/ benzínová osobní tříkolka/ tříkolový motocykl s kabinou řidiče a železnou střechou je vhodná pro použití jako městské taxi.
Tato tříkolka má krásnou kabinu řidiče a železnou zadní střechu. Pedál pro cestující, aby se dostali nahoru a dolů, je nízký, aby bylo zajištěno pohodlí.
Pokud chce uživatel levnější cenu, můžeme pro zadní část zvolit plátěný potah.
Díky dvojitým sedadlům se snadno vejdou 4 osoby.










Náš dodavatelský řetězec je bohatší, nákupní cena je vynikající a objem prodeje je největší v Chongqing, takže cena daná dodavatelem je nižší. Většina našich produktů je jedinečných a bez ohledu na produkt jsme požádali o patenty. Pro naše zákazníky zajistíme veškerou podporu zdrojů, včetně nejdůležitějších produktů, a poskytneme nejdokonalejší marketingový plán.
Výrobní zařízení je kompletní a kontrolní zařízení splňuje požadavky na výrobu, včetně 3 rámových svařovacích linek, 8 svařovacích linek pro vozíky a 2 kabinových svařovacích linek; 3 kompletní montážní linky vozidel, 2 kompletní kontrolní linky vozidel a lakovací linky na automobily 2 kusy.
Roční výrobní kapacita tříkolových motocyklů je 150 000.
V roce 2020 tržní hodnota Dayangu překročila 25,1 miliardy, což z ní činí jednu z 500 nejlepších společností s nejcennějšími značkami v Číně.
Společnost dodržuje obchodní zásadu&„kvalita na prvním místě, zákazník na prvním místě, spravedlivá hospodářská soutěž a prospěch společnosti &“ a komplexně provádí činnosti v oblasti řízení kvality.
ArePřední a zadní brzdové páky o průměru 9,2 mm jsou přijaty, deformace páky je malá a brzdný účinek je dobrý.
SolidPevná spojovací tyč brzdy má vynikající brzdný účinek a není náchylná k deformaci, čímž se zabrání jednostrannému jevu brzdy způsobenému nekonzistentním brzdným účinkem levého a pravého kola způsobeného použitím dutých spojovacích trubek.
LeverSpeciální brzdová páka je prázdná, aby se snížila ztráta přenosu síly.
Hand Ruční brzda využívá kotoučovou brzdu automobilové konstrukce, která se snadno ovládá a má atmosférický vzhled.
⑤Zvětšete protiskluzový brzdový pedál, externě je síla při brzdění rovnoměrná, noha se cítí dobře, neklouže, nemění se a má vysoký bezpečnostní výkon.
Za předpokladu výše uvedených materiálů zajišťuje brzdový systém nejlepší brzdný účinek v průmyslu přesným navržením polohy ojnice brzdy, velikosti vahadla, velikosti a úhlu brzdového pedálu a úhel zadní nápravy.
| Použít na | Náklad |
| Typ řízení | Motorizovaný |
| Typ postavy | Otevřeno |
| Osvědčení | CCC |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12V |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 3.1*1.2*1.2m |
| Jméno výrobku | Nákladní tříkolka |
| Barva | Červené/nebo přizpůsobené |
| Motor | Vzduchem chlazený motor 200CC |
| Typ kol | 5 |
| Pneumatika | 4.5-5.0 |
| Velikost nákladního boxu | 1.8*1.2m |
| rám | 40*80 |
| Zadní náprava | Dongba Changan 180 buben zadní náprava |
| Zadní pružinové listy | 4+2 |
| Celková hmotnost | 450 kg |
| CBM | 6 metrů krychlových |
| Čas doručení | 35 ~ 45 dní |
Populární Tagy: benzín benzín osobní motorová tříkolka, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobená, vysoká kvalita, na prodej











