
Čtyři představení
1. Řízení je pružné, lehké, pohodlné, takže ruce netrpí, není snadné se unavit
2. Speciální vylepšení vnitřního tisku DAYANG tlumení nárazů, lepší účinek tlumení nárazů, měkčí
3. Původní struktura TOR se používá pro brzdění, aby bylo rozložení a přenos výkonu rozumnější a zajistila bezpečnost brzdění
4. Patentované nástroje zaručují úhly řízení
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| položka | hodnota |
| Kapacita palivové nádrže | 10-20L |
| Cestující | 1 |
| Brzdový systém | Přední buben plus zadní buben |
| Velikost pneumatiky | 5.00-12 |
| Pohotovostní hmotnost | 400-500 kg |
| Maximální rychlost | 30-50Km/h |
| Kapacita užitečného zatížení | Větší nebo rovna 400 kg |
| Schopnost stupně | 10-15 stupeň |
| Použít pro | Náklad |
| Typ jízdy | Motorizované |
| Typ postavy | OTEVŘENO |
| Napájení | 200 - 250W |
| Napětí | 48V |
| Přemístění | 111 - 150cc |
| Jméno značky | CQSP |
| Místo původu | Čína |
| Čchung-čching | |
| Velikost | 2000*1350 mm |
| Osvědčení | TEČKA |
| Motor | 150 CC, vzduchem chlazený |
| Náklad | 1.7m*1.25m |
| baterie | 12V9Ah |
| Napájení | > 800W |
| Barva | Přizpůsobené |

1, Pokud elektrické vozidlo realizuje jízdu vzad změnou směru otáčení motoru a přepínání směrů jízdy vpřed a vzad je dokončeno pouze jedním pohybem řidiče, musí být použito bezpečnostní zařízení, aby se spínač přepnul na zpátečku pouze při stojícím nebo při nízké rychlosti.
2, Motor Hnací hřídel
3, Hřídel převodovky nesmí během provozu vibrovat a vydávat abnormální hluk a mezilehlé ložisko a kardanový kloub nesmí mít praskliny a uvolnění. Je-li převodová hřídel osobního automobilu podélně umístěna pod podlahou prostoru pro cestující, musí být opatřena ochrannými zařízeními, která zabrání vypadnutí nebo zlomení kluzného spojení (drážkové nebo jiné podobné zařízení) převodové hřídele a jiným závadám, které mohou způsobit nebezpečí. .
4, Hnací náprava motoru
Hnací náprava musí fungovat normálně bez abnormálního hluku.
Konstrukční konstrukce motoru tříkolky a nízkorychlostního nákladního vozidla musí zajistit, že rychlost jízdy motorového vozidla nepřekročí jeho maximální konstrukční rychlost při skutečném používání.
Údržba baterií elektrických tříkolek
| projekt | parametr | |
| kategorie | Sériový motor | Motor s permanentním magnetem |
| Celkové rozměry (mm) | 2400*1230*1550 | 2400*1230*1550 |
| Počet cestujících | 3 | 3 |
| Hmotnost vozidla včetně baterie(kg) | Menší nebo rovno 420 | Menší nebo rovno 420 |
| Maximální ujeté kilometry (km) | 110 (léto)/80 (zima) | 130 (léto)/100 zima) |
| Maximální rychlost (km/h) | ||
| Minimální poloměr otáčení (mm) | ||
| Maximální gradient( procenta) | 5 | 5 |
| Systém napájení(v) | 48V 100AH | 48V 100AH |
| Typ baterie | Olověná baterie | Olověná baterie |
| Typ motoru | DC sériový motor | Bezkomutátorový motor s permanentním magnetem |
| Výkon motoru (w) | ||
Populární Tagy: box tříkolový moto náklad, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené, vysoce kvalitní, na prodej











