DY-DA1 Výkonný motor tříkolové motocyklové tříkolky o objemu 300 ccm a 350 ccm s 5 koly a velkým zatížením





Silný motor tříkolové motocyklové tříkolky o objemu 300 ccm a 350 ccm s 5 koly s velkým zatížením
Silný motor tříkolového motocyklu 300 ccm a 350 ccm 5kolová tříkolová těžká nakládka, dvouvrstvý rám 50*100, lze připojit ke kolu na vzdálenost 1700,
se stranou 750, paprskem 1050, rozdělením jedné a půl řady, velikost nákladu: 2,8*1,4 m,
plovoucí dvojité nápravy s poměrem otáček 168 10:37, 6+ 4 listové pružiny, 5 rychlostí, s vyvažovací tyčí, polohováním {{5}} Pneumatiky Yuanxing 5,00-12 vpředu a vzadu
DAYANG 300 ccm dvojitá zadní náprava motorizovaná tříkolka vozidlo těžké nakládání 5 kol nákladní tříkolka
| položka | hodnota |
| Použít na | Náklad |
| Typ řízení | Motorizovaný |
| Typ postavy | Otevřeno |
| Osvědčení | CCC |
| Napájení | & gt; 800W |
| Napětí | 12V |
| Přemístění | & gt; 250 ccm |
| Jméno značky | DAYANG |
| Místo původu | Chongqing, Čína |
| Velikost | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Jméno výrobku | Nákladní tříkolka |
| Motor | 300 ccm |
| Typ motoru | Vodou chlazený motor |
| Pneumatika | 5.00-12/5.00-12 |
| Kolo | Pět kol |
| Zadní náprava | dvojité zadní nápravy |
| Velikost nákladního boxu | 2.8m*1.4m |
| tlumič | Tlumič všech terénu |
| Barva | Přizpůsobené |
| Nosnost | 1000 kg-2 000 KG |
Naše tříkolky obvykle používají obaly SKD / CKD a kartony. Různé díly s různými způsoby balení. Pokud máte speciální požadavky, uveďte to prosím předem.
naše výhody:
jsme továrna, splňujeme všechny druhy objednávek
Tovární prodejna, poskytuje nejnižší cenu bez střední sazby
Vysoce kvalitní motor, zajišťuje super nakládací schopnost a snadné zvládnutí horské silnice
Nákladní box navržený a vyrobený pokročilým technologickým procesem
Populární Tagy: Tříkolka s dvojitým zadním kolem 1000 kg, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobená, vysoká kvalita, na prodej











