
3kolový nákladní motor
Detail
1.Vyhrazený přední tlumič, průměr trubky rukojeti φ43 mm s vnější pružinou φ8 mm, vyšší nosnost a lepší pohodlí. 2. Super dlouhý rozvor, bez zvedání hlavy při stoupání.
3. Vysoce pevná kompozitní deska z pružinové oceli je vyrobena z materiálu 60Si2Mn, s nosností 2,0 tuny, dobrým tlumičem nárazů, nerovný povrch vozovky je volně zatažitelný a jízdní komfort je vyšší .
4. Velkokapacitní palivová nádrž o objemu 12,5 l má maximální cestovní dojezd 300 kilometrů.
5. Pětiděrová zadní náprava s vylepšeným bezpečnostním faktorem a delší životností. 6. Motor ETL určený Univerziádě s deseti inovativními technologiemi je výkonnější, úspornější a má delší životnost.

Multifunkční nádrž na vodu, může přepravovat pitnou vodu, obecní vodu, závlahovou vodu
Celek
Klasický vzhled, praktický a spolehlivý, bezpečnostní upgrade, široké použití, doprovod na celou cestu. Systém řízení se skládá z volantu, hřídele řízení, sloupku řízení atd. Stoupací potrubí je u motocyklu velmi důležité. Úhel stoupacího potrubí je vypočítán, díky čemuž je ovládání rukojeti uvolněné a bezpečné. Rovinné ložisko naší továrny používající národní standardní ložiskovou ocel, tvrdost a jízdní zkušenosti mají velký rozdíl oproti kuželovému ložisku. Kromě toho jsme přidali výztužnou desku na stoupačku, prodloužili jsme životnost a zvýšili bezpečnost.


| položka | hodnota |
| Kapacita palivové nádrže | 10-20L |
| Cestující | 1 |
| Brzdový systém | Přední buben plus zadní buben |
| Velikost pneumatiky | 5.00-12 |
| Pohotovostní hmotnost | 400-500 kg |
| Maximální rychlost | 30-50Km/h |
| Kapacita užitečného zatížení | Větší nebo rovna 400 kg |
| Schopnost stupně | 10-15 stupeň |
| Použít pro | Náklad |
| Typ jízdy | Motorizované |
| Typ postavy | OTEVŘENO |
| Napájení | 200 - 250W |
| Napětí | 48V |
| Přemístění | 111 - 150cc |
| Jméno značky | CQSP |
| Místo původu | Čína |
| Chongqing | |
| Velikost | 2000*1350 mm |
| Osvědčení | TEČKA |
| Motor | 150 CC, vzduchem chlazený |
| Náklad | 1.7m*1.25m |
| baterie | 12V9Ah |
| Napájení | > 800W |
| Barva | Přizpůsobené |

nákladní motorový triportér
Vlastnosti produktu
| Motor | 200cc, vodní chlazení |
| Podvozek | 50*100 |
| Zadní náprava | Pomocný buben Intergral, Φ220 |
| Provozní model | Rukojeť (volitelný volant automobilu) |
| Přední tlumič | pružina typu 09 |
| Zadní pružinové listy | 5 plus 2 |
| Zadní brzda | Hydraulické |
| Typ kol | Tři |
| Přední/zadní pneumatika | 4.5-12/4.5-12 |
1.Sedák je vyroben z vysoce kvalitní kůže a houby, plus opěradlo je vylepšeno podle lidského inženýrství, tyto věci zvyšují pohodlí a snižují únavu.
2. Nádrž má aerodynamický design, díky kterému vnější strana vypadá dominantně a vnitřek nádrže byl nerezový, s vynikající kvalitou, bezpečný a odolný.
Výrobní výhoda
1. Kontrolní zařízení splňuje požadavky výroby, včetně 3 linek pro svařování rámů, 8 linek pro svařování oddělení a 2 linek pro svařování v kabině; 3 montážní linky vozidel, 2 kontrolní linky vozidel; 2 Linka na vypalování automobilů.
2. Tryskací dílna, aby se zajistilo, že před vypálením barvy nebude žádné nerovné místo, vytřete rám a povrch vozíku hladký.
3.Hlavní hlavní součásti nezávislého výzkumu a vývoje, nezávislá výroba, současně snižují náklady, více zajišťují kvalitu a výkon produktu.
4. Přední moderní průmyslová základna v průmyslu. Utraťte stovky milionů juanů za vybudování inteligentních flexibilních výrobních linek.
Údržba baterií elektrických tříkolek
| projekt | parametr | |
| kategorie | Sériový motor | Motor s permanentním magnetem |
| Celkové rozměry (mm) | 2400*1230*1550 | 2400*1230*1550 |
| Počet cestujících | 3 | 3 |
| Hmotnost vozidla včetně baterie(kg) | Menší nebo rovno 420 | Menší nebo rovno 420 |
| Maximální ujeté kilometry (km) | 110 (léto)/80 (zima) | 130 (léto)/100 zima) |
| Maximální rychlost (km/h) | ||
| Minimální poloměr otáčení (mm) | ||
| Maximální gradient( procenta) | 5 | 5 |
| Systém napájení(v) | 48V 100AH | 48V 100AH |
| Typ baterie | Olověná baterie | Olověná baterie |
| Typ motoru | DC sériový motor | Bezkomutátorový motor s permanentním magnetem |
| Výkon motoru (w) | ||
Populární Tagy: tříkolový motorový tříkolkový náklad, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené, vysoce kvalitní, na prodej










